ZŠ Krajské kolo Olympijského víceboje v Táboře – 14.5. 2024

V úterý 14. 5. se Honzík Šmol zúčastnil krajského kola Olympijského víceboje v Táboře. Soutěžilo se v následujících disciplínách – běh na 60 m, shyby na lavičce, skok do dálky, hod do dálky a běh na 1 000 m. Honzík si vedl ve své kategorii velmi dobře a bronzová medaile mu utekla jen o pár bodů.
Celé akce se účastnilo přibližně 280 dětí z různých škol z Jihočeského kraje. Kromě několika výborných organizátorů soutěže, kteří měli vše skvěle připravené, se děti mohly setkat i se známou sportovkyní Šárkou Kašpárkovou, která víceboj moderovala. Mgr. Michaela Koutníková

Gratulujeme Honzíkovi za skvělé sportovní výkony a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
Paní učitelce M. Koutníkové patří dík za celodenní doprovod a za krásné fotografie z celého klání :).

Sorry, no comments or trackbacks are allowed on this post.