ZŠ Potkávání ve Velké Lhotě – společné setkání málotřídních škol – 18.6. 2024

V úterý 18. června se všichni žáci školy vypravili na každoroční Potkávání. Tentokrát se všechny spřátelené málotřídní školy z okolí Jindřichova Hradce sešly ve Velké Lhotě. A že nás bylo! Více jak 200 dětí se po úvodním přivítání pana ředitele a pana starosty a po krásném vystoupení „školkáčků – hasičů“ rozeběhlo na připravená stanoviště. Tady děti pracovaly ve smíšených skupinkách. Věk ani škola nebyly překážkou. Společně si vyzkoušely např. jízdu na koloběžce, oblékaly se do hasičské uniformy, potěšily se s několika zvířátky, skákaly v taškách… Program byl pestrý, počasí nám přálo.
Děkujeme celému „realizačnímu týmu“ Velké Lhoty za pozvání a za milé přijetí! Bylo to prima dopoledne.

Sorry, no comments or trackbacks are allowed on this post.