MŠ – Zahradní slavnost – Pasování předškoláků na školáky – 19. 6. 2024

Včerejší zahradní slavnost proběhla v moc hezkém duchu, kdy předškoláci zahájili tuto akci krátkým vystoupením, kdy zazpívali a zatančili svým blízkým, něco ze svého repertoáru. Samotný akt pasování předškoláku na školáky byl pod taktovkou paní ředitelky Martiny Plášilové, která si ráda tímto převzala děti pod své křídlo :-).

Poté si děti a hosté mohli nabídnout z bohatého občerstvení, které bylo připraveno rodiči, kterým patří tímto velký dík za spolupráci!

A nakonec přišla zahradní zábava: bublifuky, malování na obličej, a jiné venkovní hry. 

Také velký dík patří za počasí, které v letošním roce vyšlo a umožnilo nám zahradní slavnost konat na zahradě :-).

Sorry, no comments or trackbacks are allowed on this post.