ZŠ Turistický pochod ze Zvůle na valtínovskou rozhlednu U Jakuba – 1.10. 2016

Na první říjnovou sobotu zorganizovala naše škola turistický pochod do zajímavých míst v našem okolí. Výletu se mohli zúčastnit jak žáci naší školy, tak i jejich rodiče, prarodiče i široká veřejnost. Celkem se akce zúčastnilo 36 osob. Za krásného podzimního počasí jsme si pěšky vyšlápli ze Zvůle na valtínovskou rozhlednu, kde měli všichni možnost nejen shlédnout krásnou krajinu z výšky, ale též si prohlédnout nově vybudovanou naučnou stezku, lesopark a dětské bludiště pod rozhlednou nebo jen strávit pár pěkných chvil v přírodě. Dále jsme autobusem pokračovali do nedalekého městečka Dačice, kde většina účastníků absolvovala zajímavou prohlídku dačického zámku. Odpoledne jsme završili sladkou odměnou v Kavárně Dalberg a sice trochu utrmácení, ale spokojení jsme se vrátili domů.