ZŠ projekt Den zdraví – spolupráce se SZŠ Jindřichův Hradec – 23.2. 2018

Projekt „Den zdraví“ začal brzy ráno příjezdem studentek Střední zdravotnické školy Jindřichův Hradec a jejich pedagogického doprovodu.  Poté dorazili naši páťáci – figuranti, kteří se po hodině „maskování“ proměnili ve zraněné. A opravdu vypadali velmi přesvědčivě. Otevřená zlomenina, odřená ruka, krvácení z nosu, popáleniny…Na pěti stanovištích si ostatní žáci v průběhu celého dopoledne prakticky vyzkoušeli, jak poskytnout první pomoc při úrazech, naučili se důležitá telefonní čísla. Na šestém stanovišti – Zdravý zoubek – si děti připomněly důležitost pravidelné péče o svůj chrup.

Děkujeme Mgr. Štěpánce Petrů a studentkám Kateřině Krátké, Tereze Kümmelové, Adéle Plačkové, Daniele Šteflové , Kláře Tůmové a Štěpánce Walterové za skvělou organizaci, odborný výklad a hezký přístup k dětem.

Jarošovským školákům patří velká jednička za aktivitu a spolupráci:)!

 

Sorry, no comments or trackbacks are allowed on this post.