MŠ – Bubnování – 22. 2. 2018

Někteří z nás ani dospat nemohli. Od samého rána se ve školce nemluvilo o ničem jiném, než o bubnování. Po svačince přišla s napětím očekávaná chvíle. První skupinu tvořili Broučci a někteří Motýlci, druhou Motýlci a mladší děti ze ZŠ a poslední skupina byla složená z nejstarších školáků ZŠ.

Paní Köhlerová měla pro nás připravený pěkný nápaditý program, který se skládal z interaktivní pohádky a workshopu. Viděli a slyšeli jsme ty nejneobvyklejší nástroje a na některé jsme si zkusili i zahrát. Také jsme se dověděli, kde se na tyto nástroje hraje a kde vznikly. V druhé části už jsme zasedli k bubínkům a nechali se unášet rytmem a duněním, které prostupovalo nejen celým naším tělem, ale i školkou. Někteří z nás jsou vážně nadaní bubeníci! Báječně jsme si to užili. 🙂

Sorry, no comments or trackbacks are allowed on this post.