MŠ – Výlet na Červenou Lhotu – 30. 5. 2018

Konečně jsme se dočkali! Školkový výlet je tady! Ráno jsme se sešli ve školce, připravili a hned vyrazili na autobus. Nervozita paní učitelek začala stoupat, když autobus stále nepřijížděl. Naštěstí pan řidič cestu ke škole našel, my nahupkali do autobusu a jelo se. V Červené Lhotě jsme byli za chvíli, pozorovali jsme krajinu a povídali si. Hned po příjezdu jsme šli do venkovního divadélka, kde již na nás čekala „Vodnická pohádka“. Tak se pěkně usadit a pohádka může začít. Moc nás bavilo nezvyklé prostředí a veselá pohádka o Bětušce a vodníkovi. Nakonec vše dobře dopadlo. Posvačili jsme u břehu kouzelného rybníka, kde jsme viděli zlatou rybku. Po bedlivém sledování jsme zjistili, že jich tam plave nějak víc… 🙂 Posilněni jsme se vydali na prohlídku okolí nádvoří zámku a jeho malebného okolí. Čas rychle uplynul a my už se museli vrátit zpátky do školky.