MŠ – Lesní den Motýlci – 22. 10. 2019

Dnešní ráno nás přivítalo typickým podzimním počasím. Žádné velké teplo, vlhko a všudypřítomná mlha. Ven nás to sice moc netáhlo, ale naložili jsme batůžky na záda a vyrazili. Vydali jsme se do údolí ke střelnici. Abychom se vyhnuli přechodu přes frekventovanou silnici, zvolili jsme cestičku podél řeky. Náramně jsme si užívali akustiku pod mostem, bahýnko, trávu a vše, co nám přišlo cestou do ruky. Na střelnici jsme se posilnili a zahráli „poznávačku“ kamaráda. Ještě jsme si trošku pohráli a už byl čas se pomalu vrátit. Cestou nás zaujaly houby, které byly i naším týdenním tématem. Všímali jsme si jejich stavby, zabarvení, vůně a míst, kde všude rostou. I nevlídně vypadající den může být příjemný.

Sorry, no comments or trackbacks are allowed on this post.