MŠ – Krýzovy jesličky – 18. 12. 2019

Každý rok, stejně tak i letos, jsme se před vánocemi vypravili, na předvánoční školkový výlet do Jindřichova Hradce, shlédnout Krýzovy jesličky. Znovu jsme byli okouzleni rozmanitostí znázorněných řemesel, nejrůznějších postaviček a nejvíce Betlémků se spícím Ježíškem. Z ochranných skel jsme jen těžko odtrhovali své zvědavé nosíky a zářivá očka. J Po prohlídce jsme ještě obešli expozice vystavených Betlémků z nejrůznějších materiálů a velikostí. Následně posilněni svačinkou jsme se vydali na náměstí shlédnout vánoční strom s vystaveným Betlémem. Cestou k Floriánu jsme obdivovali nazdobené výlohy i ulice. V prostoru za Floriánem jsme obdivovali vystavený Betlém společně s perníkovou chaloupkou a živými ovečkami. Před 11. hodinou jsme se poskládali kolem fontány a čekali na vodní show. Měli jsme chvilku čas a tak jsme si zazpívali koledy společně se školáky zřejmě z JH. V nádherném prostředí se náš zpěv krásně rozléhal. Po shlédnutí fontány jsme se plni dojmů vydali zpět do školky.

Sorry, no comments or trackbacks are allowed on this post.