ZŠ Soutěž malotřídních škol – „Sunflower Games“ v Plavsku – 20. 1. 2015

Dne 20.1. 2015 se žákyně naší školy – Ivana Neumannová (3. ročník), Lucie Hemberová (4. ročník) a Natálie Tůmová(5. ročník) – zúčastnily soutěže malotřídních škol v anglickém jazyce. Organizátory soutěže byla Základní škola Plavsko.
Účastníci soutěže byli rozděleni do třech kategorií podle ročníků a v průběhu dopoledne na všechny čekaly různorodé úkoly – vyplnění pracovního listu, poslechové cvičení a rozhovor s rodilým mluvčím. Poslední částí soutěže bylo sehrání scénky na téma „Obchod“. Žáci a žákyně se na chvíli proměnili v anglicky hovořící prodavače a nakupující.
Družstvo našich děvčat si v soutěži vedlo skvěle – ve společném rozhovoru zvítězilo, Ivana Neumannová celkově obsadila 2. místo (se ztrátou pouze jednoho bodu…).
Děvčatům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
Poděkování patří také paní učitelce Mgr. Janě Dvořákové, vyučující anglického jazyka.