ZŠ Popelínská notička – pěvecká soutěž malotřídních škol – 29.4. 2015

Zní to jednoduše. Stoupnout, uklonit se, zazpívat. Z vlastní zkušenosti vím, že vystoupit sám před obecenstvem a ukázat, co umím, chce odvahu, a není to tak jednoduché, jak se zdá. Často výsledek neodpovídá vynaložené píli a tréma zkazí celé předchozí snažení. Zadání soutěže nebylo nejlehčí. Žáci měli zazpívat lidovou písničku bez doprovodu, což je těžké, není se čeho chytit, ani tónu, ani melodie.   I proto mám velikou radost, že jarošovské děti trému a nervozitu v cizím prostředí zvládly a v Popelíně obstály natolik, že jsme nepřijeli s prázdnou, ale přivezli jsme hned čtyři medaile. Nutno dodat, že i ti, kteří na první tři místa nedosáhli, zazpívali moc pěkně. Gratulace a obdiv proto patří všem!